Zasady odwoływania zajęć indywidualnych

Formularz zgody dla uczniów indywidualnych

ZASADY ODWOŁYWANIA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

W SZKOLE JĘZYKOWEJ PRO-LANGUAGE LTD

Zgodnie z §3 pkt 8 Regulaminu Szkoły dostępnego na naszej stronie internetowej pod adresem www.prolanguage.co.uk/regulamin, w przypadku zajęć indywidualnych prowadzonych dla jednej lub dwóch osób, terminy zajęć ustalane są wedle preferencji kursantów i mogą to być terminy elastyczne, dostosowane do dwu- lub trzy-zmianowego trybu pracy. Częstą praktyką jest ustalania zajęć porannych w jednym tygodniu, oraz zajęć popołudniowych w drugim. Szkoła dopasowuje się w 100% do potrzeb klientów i nasi lektorzy dostępni są we wczesnych godzinach porannych, późnych wieczorowych oraz w weekendy.

Studenci indywidualni - zarówno stacjonarni, jak i online, zobowiązani są jednak do przestrzegania zasad odwoływania zajęć obowiązujących w naszej szkole: zajęcia online mogą być odwołane bezpłatnie do 2 godzin przed planowaną lekcją w przypadku lekcji porannych o godz. 8:00 lub 9:00 odwołanie musi nastąpić poprzedniego dnia do godz. 20:00. W przypadku nie odwołania zajęć w tym czasie, uczeń zobowiązuje się do pokrycia całości kosztu zaplanowanych zajęć.

Prawidłowa procedura odwołania zajęć to telefon lub sms do lektora, bezpośrednio do sekretariatu szkoły na nr 07988302509 lub informacja pozostawiona w wiadomości prywatnej na profilu na naszej szkoły na fb: www.facebook.com/ProLanguage LTD.